• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 17 grudnia uczniowie klasy Ia i IIc wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosili rodziców na „Wieczór z kolędą”. Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny zatytułowany „Gdzie jest pierwsza gwiazdka?” a były również życzenia i kolędy. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie wszystkich uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z radością odegrały swoje role, dbając jednocześnie o miłe doznania słuchowe widowni, a piękna scenografia pomogła wszystkim w szczególny sposób przeżywać te występy. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast uczniowie mieli  możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Calość  przygotowały panie Justyna Kotowicz i Aleksandra Miler.