• slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1

Kadra nauczycielska – edukacja wczesnoszkolna

  1.   Mariola Polasik

  2.   Jolanta Fabiszak

  3.   Justyna Kotowicz

  4.   Iwona Lewandowska

  5.   Elżbieta Rodzik

  6.   Monika Mielnik

  7.   Renata Masznicz

  8.   Małgorzata Hodowaniec

  9.   Anna Bułat

  10.   Urszula Kukulska

  11.   Aleksandra Bieniek

  12.   Lena Pawlikowska – Bukowska

Kadra nauczycielska – oddział przedszkolny

  1. Aleksandra Miler

Kadra nauczycielska – język polski

  1.   Bożena Binkiewicz

  2.   Magdalena Kulik

  3.   Ewa Wiśniewska

  4.   Alicja Cybulska

  5.   Joanna Wróblewska

  6.   Emilia Komicz

  7.   Anna Świokła

  8.   Anna Gościńska

  9.   Anetta Ulikowska

Kadra nauczycielska – historia

  1.  Bożena Binkiewicz

  2.  Honorata Janicka

  3.  Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język angielski

  1.  Oksana Myc – Łęczycka

  2.  Magdalena Kraszczyńska – Budnicka

  3.  Emilia Komicz

  4.  Aleksandra Smuga

  5.  Joanna Nowak

  6.  Jolanta Fabiszak

  7.  Małgorzata Bendza

  8.  Aleksandra Miler

  9.  Kinga Domańska

  10.  Igor Królak

Kadra nauczycielska – wiedza o społeczeństwie

  1. Honorata Janicka

  2. Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język niemiecki

1.   Piotr Skoczylas

2.   Szymon Ochocki

Kadra nauczycielska – matematyka

  1.  Joanna Szczepańska

  2.  Teresa Jaskulska – Maczańska

  3.  Katarzyna Pieńkos

  4.  Jolanta Subzda – Tkaczuk

  5.  Katarzyna Stanisz

  6.  Dorota Ludka

  7.  Iwona Wojtowicz

  8.  Krystyna Drapała

  9.  Agnieszka Rossa

Kadra nauczycielska – chemia

  1.  Beata Ceglarz

  2.  Dorota Ludka

Kadra nauczycielska – fizyka

1.      Leszek Pawelski

Kadra nauczycielska – biologia

1.      Elżbieta Kuczyńska

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – geografia

1.      Ewa Kulik

2.      Edyta Szyszko

Kadra nauczycielska – przyroda

1.      Edyta Szyszko

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – informatyka, zajęcia komputerowe

  1. Joanna Szczepańska

  2. Katarzyna Pieńkos

  3. Krystyna Drapała

  4. Agnieszka Rossa

  5. Dorota Ludka

Kadra nauczycielska – technika, zajęcia techniczne

1.      Beata Grabowska

2.      Teresa Jaskulska – Maczańska

3.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – plastyka

1.      Beata Grabowska

2.      Iwona Michalska

3.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – muzyka

1.      Lucyna Kosińska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – edukacja dla bezpieczeństwa

1.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – doradztwo zawodowe

1.      Alicja Cybulska

Kadra nauczycielska – wychowanie fizyczne

1.      Szymon Kiedel

2.      Wioletta Szydlak

3.      Urszula Szpakowska

4.      Małgorzata Rodziewicz

5.      Józef Szpakowski

6.      Mariusz Jaroszyński

7.     Szymon Ochocki

8.      Lech Chwedczuk

Kadra nauczycielska – religia

  1.    Irena Hanus

  2.  Barbara Jarocińska

  3.  Anna Wachowiak

  4.  Barbara Sroka

  5.  Ks. Przemysław Głowacki

Kadra nauczycielska – etyka

  1.  Mariola Polasik

  2.  Ewa Gaworska

Kadra nauczycielska - świetlica

  1.  Hanna Zawadzka

  2.  Kamila Częszak

  3.  Lucyna Woronik

  4.  Ewa Mierzwicka

Kadra nauczycielska – biblioteka szkolna

  1.  Bożena Popławska

  2.  Krzysztof Kowalczyk

Kadra nauczycielska – wychowanie do życia w rodzinie

  1. Iwona Lewandowska

  2.  Alicja Berć