„Jesteś odważniejszy, niż sądzisz, silniejszy, niż się wydajesz, i mądrzejszy, niż myślisz.”
/A.A. Milne/
Dnia 25 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za osiem lat wspólnie spędzonych w murach szkoły. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sukcesy artystyczne i sportowe, a także angażowali się w działalność wolontariacką oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Doceniono również uczniów działających w Samorządzie Uczniowskim.





















