• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dla większości zawodniczek i zawodników był to pierwszy start. Uczestnicy Mistrzostw byli oceniani przez komisję sędziowską w składzie: sędzia arbiter-Karolina Pietrzyk, sędzia punktowy : Katarzyna Reimus , Róża Andrzejewska. Funkcję sędziego głównego pełniła Wioletta Szydlak. Mistrzostwa mogły odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Szczecinku. Każdy uczestnik Mistrzostw otrzymał medal, dyplom oraz nagrodę. Pierwsze Mistrzostwa Powiatu w Fitness Dzieci zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Akrofitness Szczecinek  działający przy naszej szkole. Zawody przebiegały w miłej atmosferze przy udziale ponad 200 osobowej publiczności.