• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

     Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć  m. in. program pt. ,,Nie bój się żyć” składający się z dwóch sztuk teatralnych w reż. Anny Gościńskiej oraz Iwony Gasiul.  W spektaklach brawurowo wystąpili również uczniowie naszej szkoły: Bartosz Abramowicz, Łukasz Mielcarek, Adam Szymański, Karolina Nadstazik, Patrycja Goetz , Aneta Gładysz znakomicie kreując  postacie bohaterów. Przedstawienie nagrodzono gromkimi brawami, a słowa podziwu skierował do młodych aktorów pan Mirosław Gliniecki – aktor i reżyser  teatralny, związany działaniami profilaktyczno -  teatralnymi z naszą szkołą. Młodych liderów profilaktyki przygotowuje  psycholog  Joanna Stachyra, współpracując  z Alicją Berć, pedagogiem szkolnym. Warto wspomnieć, iż w  podsumowaniu projektu towarzyszyła wystawa obrazów i prac plastycznych wykonanych przez młodzież pod kierunkiem Anety Chęcińskiej i Joanny Hajduk.