Kadra nauczycielska – edukacja wczesnoszkolna

  1.  Ewa Mierzwicka

  2. Anna Bułat

  3. Renata Masznicz

  4. Urszula Kukulska

  5. Ewelina Tutus

  6. Aleksandra Bieniek

  7. Monika Mielnik

  8. Lena Pawlikowska

  9. Bożena Kuś

  10. Iwona Lewandowska

  11. Mariola Polasik

  12. Jolanta Fabiszak

  13. Justyna Kotowicz

  14. Elżbieta Rodzik

Kadra nauczycielska – język polski

  1.   Magdalena Kulik

  2.   Ewa Wiśniewska

  3.   Alicja Cybulska

  4.   Anna Gościńska

  5.   Anetta Ulikowska

Kadra nauczycielska – historia

  1.  Honorata Janicka

  2.  Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język angielski

  1.  Oksana Myc – Łęczycka

  2.  Magdalena Kraszczyńska – Budnicka

  3.  Emilia Komicz

  4.  Aleksandra Smuga

  5.  Aleksandra Miler

  6.  Igor Królak

  7. Natalia Wujek

  8. Kinga Domańska

Kadra nauczycielska – wiedza o społeczeństwie

  1. Agnieszka Findling

  2. Honorata  Janicka

Kadra nauczycielska – język niemiecki

1.   Piotr Skoczylas

2.  Szymon Ochocki

Kadra nauczycielska – matematyka

  1.  Joanna Szczepańska

  2.  Katarzyna Pieńkos

  3.  Katarzyna Stanisz

  4.  Iwona Wojtowicz

  5. Agnieszka Rossa

  6. Dorota Ludka

Kadra nauczycielska – chemia

  1. Beata Ceglarz

Kadra nauczycielska – fizyka

1.      Leszek Pawelski

Kadra nauczycielska – biologia

1.      Elżbieta Kuczyńska

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – geografia

1.      Ewa Kulik

2.      Edyta Szyszko

Kadra nauczycielska – przyroda

1.      Edyta Szyszko

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – informatyka, zajęcia komputerowe

  1. Jolanta Subzda-Tkaczuk

  2. Barbara Sroka

  3. Dorota Ludka

  4. Agnieszka Rossa

Kadra nauczycielska – technika, zajęcia techniczne

1.      Beata Grabowska

Kadra nauczycielska – plastyka

1.      Beata Grabowska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – muzyka

1.      Lucyna Kosińska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – edukacja dla bezpieczeństwa

1.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – doradztwo zawodowe

1.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – wychowanie fizyczne

1.      Szymon Kiedel

2.      Wioletta Szydlak

3.      Małgorzata Rodziewicz

4.      Józef Szpakowski

5.      Mariusz Jaroszyński

6.     Szymon Ochocki

7.      Lech Chwedczuk

8.      Olga Jankowska

Kadra nauczycielska – religia

  1.    Irena Hanus

  2.  Barbara Jarocińska

  3.  Barbara Sroka

  4.  Ks. Przemysław Głowacki

Kadra nauczycielska - świetlica

  1. Hanna Zawadzka

  2. Lucyna Woronik

  3. Małgorzata Hodowaniec

  4. Małgorzata Kocyła

  5. Bożena Kania

  6. Magda Jurjewicz

Kadra nauczycielska – biblioteka szkolna

  1.  Bożena Popławska

  2.  Krzysztof Kowalczyk

  3. Magda Jurjewicz

Kadra nauczycielska – wychowanie do życia w rodzinie

  1. Iwona Lewandowska

  2.  Alicja Berć

  3. Barbara Jarocińska