Listy gratulacyjne i podziękowania za pracę na rzecz szkoły odebrali też rodzice. Ważnym elementem uroczystości była przygotowana przez uczniów klas ósmych część artystyczna pt. "Przepis na Absolwenta". Absolwenci w serdeczny i wzruszający sposób podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę, cierpliwość, wsparcie oraz trud włożony w ich edukację i wychowanie. Nie zabrakło również występu młodszych kolegów i koleżanek, którzy pokazali swoje talenty muzyczno-wokalne. Uroczystość pożegnania klas ósmych była pięknym zwieńczeniem ważnego etapu w życiu naszych absolwentów. Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia, wielu sukcesów oraz realizacji ambitnych planów i marzeń na dalszej drodze edukacyjnej.