Dziś (23.06)uczniowie klas 1a i 2c zakończyli udział w programie muzealnym „Moje Miasto Szczecinek”. Była to doskonała okazja do poznania historii naszego miasta i odkrywania jego ciekawych miejsc. Podczas dzisiejszego spotkania dzieci zwiedziły bunkier, poznając związane z nim historie i ciekawostki. Po pełnym wrażeń zwiedzaniu na wszystkich uczestników czekał miły poczęstunek w postaci pysznych, pieczonych kiełbasek. Serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi za zaangażowanie, profesjonalną organizację oraz ciekawe przeprowadzenie zajęć. Dzięki takim inicjatywom nauka historii staje się prawdziwą przygodą! Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkania pełne ciekawych doświadczeń!
